Billboard sponsorski

Billboard sponsorski jest doskonałą alternatywą do tradycyjnych spotu reklamowego. Zarówno w telewizji jak I Internecie cieszy się popularnością rosnącą w bardzo szybkim tempie. Swój fenomen zawdzięcza temu, że w prosty sposób, łatwy do zapamiętania przez odbiorce przedstawia daną markę. A emitowany bezpośrednio przed ulubionym serialem, programem czy filmem mocno skupia uwagę oglądających. Warto to wykorzystać! Mamy zatem kilka sekund żeby przedstawić swoja markę w przyjemny sposób.

Standardowy billboard sponsorski trwa 8 sekund. To mało czasu ale odpowiednio wykorzystany na pewno sprawi, żeby odbiorcy zapamiętali nazwę Twojej firmy lub produktu.
Jednakże żeby ta forma była na prawdę skuteczna trzeba wiedzieć co można w tym krótkim czasie przekazać I w jaki sposób!

Zespół SIMPLE FRAME zna najnowsze trendy, nowoczesne techniki I wiele trików, dzięki którym w 8 sekund można pokazać interesującą, zapadającą w pamięć historię. Oczywiście wszystko przy zachowaniu obowiązujących zasad, precyzujących powstawanie I treści zawarte w billboardzie sponsorskim.

Billboard sponsorski to prawdziwy sprawdzian i zweryfikowanie profesjonalizmu twórców zajmujących się produkcja i posprodukcją takich projektów- 8 sekund na ciekawy, jasny przekaz, który ma dotrzeć do odbiorcy, zostać zapamiętamy i przełożyć się na zainteresowanie właśnie Twoją marką. To prawdziwe wyzwanie. W SIMPLE FRAME od lat z ogromnym powodzeniem podejmujemy się takich projektów.

W naszym Domu Produkcyjnym SIMPLE FRAME :

-opracujemy dla Ciebie scenariusz albo zrealizujemy już gotowy

-pomożemy w doborze najkorzystniejszej techniki realizacji billboardu: filmu czy animacji 2D/3D

-zajmiemy się kompleksowo całą organizacją i przygotowaniem do nakręcenia twojego billboardu: znajdziemy odpowiednie miejsce, aktorów

-wykorzystując nowoczesne techniki, pomysły i sposoby nakręcimy materiał

-w naszym profesjonalnym studio dźwiękowym nagramy lektora i udźwiękowimy Twój billboard

-zajmiemy się całą postprodukcją

Finalnie dostaniecie już gotowe pliki do emisji.