Film z targów

Relacja video z targów jest doskonałym rozwiązaniem na uwiecznienie ważnych wydarzeń firmowych, które można wykorzystać w celach szkoleniowych, promocyjnych czy wizerunkowych. Jednorazowa inwestycja w film dalej wiele różnych korzyści, gwarantuje szereg możliwości jego użytku i dystrybucji.

Zalety filmu z targów

Profesjonalne nagrywanie konferencji, targów, warsztatów i innych eventów pozwala na uzyskanie wysokojakościowego materiału, który zostanie dowolnie zmontowany na etapie postprodukcji. Wykorzystując dostępne rozwiązania i najnowsze technologie, można stworzyć wyjątkowy film pamiątkowy, zarazem będący skuteczną promocją firmy. Video z targów uatrakcyjni i urozmaici oferty sprzedawców i przedstawicieli handlowych. Korporacja decydująca się na relację video z ważnych eventów branżowych, buduje lub podtrzymuje pożądany wizerunek, jest postrzegana jako firma nowoczesna i otwarta na niekonwencjonalne metody marketingowe. Nośnikiem spotów filmowych mogą być coraz bardziej popularne Social Media i znane serwisy internetowe. Dystrybucja video w sieci jest ogólnie dostępna, niezwykle łatwa, tania, szybka, a przy wszystkich tych zaletach – efektowna. Zasięg odbioru filmów internetowych jest niemalże nieograniczony, internet i modne media społecznościowe zrzeszają miliony użytkowników z całego świata.

Film z targów z Simple Frame

Każda forma filmowa, niezależnie od tematyki, rodzaju i czasu trwania, podlega podobnym procesom produkcji. W pierwszym etapie realizacji – preprodukcji – porządkuje się wszelkiego rodzaju kwestie organizacyjne, trwają prace przygotowawcze, powstaje określony plan działania. Kolejną fazą jest produkcja, obejmująca nagrywanie określonego wydarzenia, targów, bankietów czy konferencji. W ostatniej fazie, postprodukcji, decydującej o ostatecznym kształcie filmu, zależnie od preferencji klienta dodajemy profesjonalne animacje 2D i 3D, urozmaicamy produkcję ścieżką dźwiękową, napisami, głosem lektora i efektami specjalnymi.