Filmowanie konferencji

Nagranie konferencji może stanowić zarówno materiał pamiątkowy dla organizatorów, uczestników wydarzenia, jak i skuteczne narzędzie komunikacji marketingowej. Profesjonalnie filmowanie konferencji stwarza szereg możliwości wykorzystania, modulowania i dystrybucji pozyskanego video.

Nagranie z konferencji jako promocja

Film z konferencji można wykorzystać w celach marketingowych. Powierzenie zadania fachowcom gwarantuje uzyskanie wysokojakościowego materiału, atrakcyjnego dla odbiorców. Video w zależności od przeznaczenia może łączyć techniki filmu reklamowego, korporacyjnego, szkoleniowego czy wizerunkowego. Coraz bardziej docenianym i powszechnie stosowanym nośnikiem video clipów są popularne serwisy internetowe i media społecznościowe. Dzięki tej drodze dystrybucji, nasz film zdoła dotrzeć do niewyobrażalnie dużej liczby odbiorców, nie wymagając przy tym szczególnych nakładów finansowych, umiejętności i czasu.

Zastosowanie filmu z konferencji

Relacja video z konferencji może posłużyć jako materiał szkoleniowy dla pracowników, w zależności od potrzeb skupić się na stronie merytorycznej, albo organizacyjnej i technicznej. Dodatkowo świetnie sprawdzi się w charakterze filmu wizerunkowego, podkreślając rangę wydarzenia i prestiż samego uczestnictwa.

Filmowanie konferencji z Simple Frame

Warszawskie studio Simple Frame dysponuje wysokogatunkowym sprzętem, niezbędnym do realizacji profesjonalnych filmów. Na rynku działamy od kilkunastu lat, a zdobyte doświadczenie sprawia, że żadna forma filmowa nie stanowi dla nas wyzwania i nie skrywa przed nami tajemnic. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji video promocyjnych, korporacyjnych, wizerunkowych i szkoleniowych. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani pasjonaci, którzy zrealizują nawet najbardziej wymyślny i śmiały pomysł.