Animacja 2D

Animacje komputerowe mają szerokie zastosowanie w produkcjach filmowych i reklamowych. Jest to coraz bardziej popularne, skuteczne narzędzie komunikacji marketingowej. Animacje są atrakcyjne wizualnie, zrozumiale i przyjemne w odbiorze. Efektowna animacja zależy zarówno od kreatywności, dobrego pomysłu, jak i profesjonalnego, wysokojakościowego wykonania.

Zastosowanie animacji

Animacje komputerowe z powodzeniem urozmaicą film wizerunkowy, spot promocyjny czy korporacyjny. Mogą się okazać niezastąpione w prezentacji różnego rodzaju fachowych zagadnień, złożonych procesów, skomplikowanych struktur czy nowoczesnych technologii. Animacje bez trudu przełożą nawet najbardziej problematyczne treści, trudne lub niemożliwe do wizualizacji bez użycia grafiki komputerowej. Niezależnie od branży, animacja z powodzeniem może zostać wykorzystana jako element wzbogacający szkolenie pracowników, albo rozszerzenie oferty sprzedawców i przedstawicieli handlowych. Firma korzystająca z nowoczesnych technologii i niekonwencjonalnych rozwiązań, jednocześnie buduje u aktualnych i potencjalnych klientów, inwestorów wizerunek marki dynamicznej, rozwijającej się oraz podążającej za trendami.

Dom produkcyjny Simple Frame

Warszawskie studio Simple Frame działa na rynku od kilkunastu lat. Tworzymy zaawansowane animacje 2D i 3D, wykorzystując najnowsze oprogramowania i nowoczesny sprzęt. Produkcja animacji przebiega w trzech etapach: preprodukcji, produkcji i postprodukcji. Pierwsza faza dotyczy prac organizacyjnych, przygotowawczych, jest to bardzo wczesny etap. Kolejny, produkcja, obejmuje tworzenie grafik. Postprodukcja pozwala na ewentualne korekty barwy i urozmaicenie realizacji efektami specjalnymi. Nasz kreatywny zespół animatorów składa się z profesjonalistów, którzy przeniosą na ekrany nawet najbardziej śmiałe, niebanalne pomysły.