Animacja korporacyjna

Animacje komputerowe są atrakcyjnym sposobem na urozmaicenie filmu promocyjnego, wizerunkowego czy korporacyjnego. Z ich pomocą można w zrozumiały i sugestywny sposób przedstawić nawet najbardziej skomplikowane procesy, zjawiska i złożone struktury. Profesjonalne animacje mogą posłużyć firmie jako narzędzie poprawy wizerunku, materiał edukacyjny dla pracowników lub wzbogacenie oferty sprzedawców i przedstawicieli handlowych. Animacja korporacyjna jest doskonałym narzędziem do ciekawej prezentacji statystyk, wyników i zestawień.

Animacja korporacyjna jako promocja

Świat animacji jest nieograniczony – tutaj nawet najbardziej odważne, niekonwencjonalne pomysły znajdą odzwierciedlenie. Kreatywna koncepcja w połączeniu z wysokojakościowym, profesjonalnym wykonaniem jest podstawą sukcesu. W dobie społeczeństwa obrazkowego coraz trudniej wyróżnić się na tle konkurencji, przykuć uwagę odbiorcy i utrzymać jego zainteresowanie. Animacje komputerowe są innowacyjnym i bardzo skutecznym środkiem komunikacji marketingowej – reklamując dany produkt, jednocześnie podkreślają prestiż firmy, budują wizerunek marki nowoczesnej, dostosowanej do najnowszej technologii.

Produkcja animacji korporacyjnej

Dom produkcyjny Simple Frame działa na rynku od kilkunastu lat. Zajmujemy się kompleksową produkcją filmów reklamowych, spotów promocyjnych, tworzeniem zaawansowanych animacji medycznych, biznesowych, technicznych i korporacyjnych przy użyciu grafik 2D i 3D. Świadczymy kompletne usługi postprodukcyjne, korzystamy z nowoczesnych technologii takich jak popularne ostatnio filmowanie z powietrza przy użyciu drona. Produkcja animacji przebiega w trzech etapach: preprodukcji, produkcji i postprodukcji. Pierwsza faza obejmuje sporządzenie scenariusza, wszelkiego rodzaju prace organizacyjne i przygotowawcze. Produkcja jest związana z tworzeniem animacji przez kreatywnych grafików i animatorów. Na etapie końcowym, postprodukcyjnym, dodajemy ścieżkę dźwiękową, napisy, głos lektora oraz inne efekty specjalne.