Animacja medyczna

Animacja medyczna jest doskonałym sposobem na urozmaicenie szkoleń, konferencji oraz promocji w obrębie branży medycznej i farmaceutycznej. Profesjonalnie przygotowana animacja jest świetną metodą komunikacji biznesowej, pozwala na zrozumiałą, klarowną prezentację skomplikowanych procesów i technologii, trudnych lub wręcz niemożliwych do przedstawienia bez zastosowania grafiki komputerowej. Dodatkowo może stanowić materiał wykorzystywany przez przedstawicieli handlowych.

Zastosowanie i zalety animacji medycznej

Animacje stają się coraz popularniejsze, niezależnie od rodzaju i przeznaczenia filmu. Za pomocą nowoczesnej grafiki 3D, najnowszych oprogramowań i technologii komputerowych można atrakcyjnie wizualnie i precyzyjnie zaprezentować działanie określonego leku, procesów fizjologicznych czy wyjaśniać sposób użycia danego przyrządu, urządzenia medycznego. Animacje mogą obrazować tekst lektora lub kwestię aktorską, rzetelnie i dynamicznie omawiając nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Profesjonalne grafiki są także świetnym środkiem promocyjnym i marketingowym.

Animacja medyczna z Simple Frame

Warszawskie studio produkcyjne Simple Frame tworzy profesjonalne animacje 2D i 3D zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych korporacji. Zajmujemy się produkcją różnorodnych spotów reklamowych, filmów wizerunkowych i korporacyjnych – niezależnie od branży zleceniodawcy. Dzięki nowoczesnym oprogramowaniom i technologii, zrealizujemy nawet najbardziej wymagające i śmiałe pomysły. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie produkcji i postprodukcji. Ściśle współpracujemy z klientami we wszystkich stadiach produkcji, od okresu przygotowawczego, poprzez spisanie i akceptację scenariusza, a kończąc na etapie postprodukcji, czyli tworzenia animacji.