Billboard sponsorski – postprodukcja

Billboard sponsorski to pewnego rodzaju reklama. Znacznie krótsza i bardziej konkretna. jej zadaniem jest chwilę przed rozpoczęciem filmu czy programu zareklamować sponsora. Trwa tylko kilka sekund. Jednak jest to czas, który zdecydowanie wystarcza żeby widzowie zdążyli zapamiętać firmę lub konkretny produkt marki. Żeby jednak tak się stało billboard musi zaciekawić i na te kilka sekund zwrócić całą uwagę odbiorców.

Czas emisji jest wymarzony dla wszystkich tych, którzy chcą trafić do dużej liczby odbiorców. W końcu ulubione filmy, seriale czy programy zrzeszają przed telewizorami i ekranami w kinach miliony osób. Warto zatem wykorzystać te okazję. Billboard sponsorski jest doskonałym sposobem!

Studio filmowe Simple Frame jest wiodącym w branży producentem projektów multimedialnych w tym reklam i billboardów sponsorskich. Od lat zajmujemy się kompleksowo organizacją, produkcją i postprodukcją projektów telewizyjnych czy internetowych. Wszystkie nasze prace są unikatowe i niepowtarzalne. Dzieje się tak bo naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego projektu i najwyższa jakość.

Każdą produkcję zaczynamy od wnikliwego poznania produktu, usługi czy całej firmy, którą będziemy reklamować. Wybieramy największe zalety i cechy, które wyróżniają je z konkurencji. Dobieramy odpowiednie techniki i słowa, których użyjemy. Billboard sponsorski jest bardzo krótki więc te kilka sekund musimy maksymalnie wykorzystać.

Najwyższą jakość natomiast zapewnia nam najlepszy sprzęt, którym wyposażyliśmy nasze studio i zespół złożony z profesjonalistów. Kreatywnych ludzi z wizją, którzy nie boją się realizować najśmielszych pomysłów.