Corega

Firma Corega od lat jest jedną z najbardziej przodujących marek w kwestii profilaktyki stomatologicznej. Przede wszystkim tworzy produkty do mocowania, a jakie higieny protez zębowych. W dobie niezdrowego i nieregularnego odżywiania firma dba o to, aby resztki spożywanego przez nas jedzenia nie stanowiło problemów zdrowotnych w najbliższym czasie. Firma Corega jest marką, która cieszy się na rynku ogromnym zaufaniem.

Poniższy billboard telewizyjny, pokazuje jak za pośrednictwem prostej i przejrzystej animacji można zaprezentować produkty Corega będące proste w użyciu, a jednocześnie wpływające na zdrowy uśmiech. Do tego podkreślona zostaje marka, która ukazana na końcu da się zapamiętać potencjalnemu Klientowi

Tego typu realizacje nasz Klient może otrzymać głównie dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, która każdy etap realizacji omawia bezpośrednio z Klientem. Ponadto firma korzysta z najwyższej jakości sprzętu. Choć mamy swoje propozycje to z drugiej strony jesteśmy otwarci na nawet najbardziej kreatywne pomysły. Krótko mówiąc cenimy sobie zarówno prostotę, jak i nowoczesność.