Dom produkcyjny

Produkcja filmu angażuje do pracy szereg specjalistów: scenarzystów, operatorów, montażystów, kierownika produkcji, dźwiękowców. Wymaga odpowiedniego sprzętu i rzetelnego przygotowania, współpracy całego zespołu. Niezależnie od długości i rodzaju filmu, produkcja składa się z trzech etapów: preprodukcji, produkcji i postprodukcji.

Preprodukcja i produkcja

Preprodukcja jest bardzo wczesnym etapem produkcji, obejmuje wszelkiego rodzaju prace przygotowawcze i organizacyjne: powstaje scenariusz, wyznacza się termin okresu zdjęciowego, pilnuje różnego rodzaju spraw formalnych. Produkcja jest drugim etapem realizacji i dotyczy wszystkich prac na planie zdjęciowym, w efekcie których powstają ujęcia, będące narzędziem pracy montażystów w kolejnej fazie.

Postprodukcja

Ostatni etap produkcji jest decydujący i nadaje ostateczny kształt realizacji Montaż odpowiada za dynamikę, rytmikę, ogólną narrację filmu. Poprzez wykorzystanie odpowiednich technik, montażysta wyznacza klimat filmu, kontroluje i buduje pożądane emocje i skojarzenia u przyszłego widza. W czasie postprodukcji możliwa jest korekta obrazu, dźwięku, niwelowanie ewentualnych błędów, powstałych w trakcie produkcji oraz urozmaicenie realizacji wszelkiego rodzaju trikami filmowymi, efektami specjalnymi, wzbogacenie grafikami i animacjami.

Dom produkcyjny Simple Frame

Warszawskie studio produkcyjne Simple Frame zajmuje się filmem od kilkunastu lat. Dysponujemy najnowszym sprzętem, na bieżąco śledzimy branżowe trendy, korzystamy z nowoczesnych technologii i oprogramowań. Współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie produkcji. Z powodzeniem tworzymy filmy wizerunkowe, spoty promocyjne i reklamowe, a dowodem naszego sukcesu są zadowoleni klienci i szerokie portfolio naszych realizacji.