Dr Marchewka – Promocje

Dla sieci salonów i gabinetów okulistycznych Dr Marchewka zrealizowaliśmy produkcję reklamy telewizyjnej. Firma od 2014 r. działa na terenie całego kraju, jest zdobywcą licznych nagród oraz wspiera liczne kampanie społeczne, których celem jest poprawa wzroku Polaków

To już trzecia realizacja projektu dla dr. Marchewki. I tym razem zajęliśmy się zarówno etapem przygotowań spotu – pracą na scenariuszem, jak i produkcją oraz postprodukcją, która objęła montaż oraz udźwiękowienie. Dołożyliśmy starań, aby film był wysokiej jakości.

W czasie przed świętami Bożego Narodzenia, firmy prześcigają się w promocjach swoich usług i produktów. To najgorętszy czas dla marketingowców i PR-owców. Dr marchewka, kierując się zasadą przejrzystości informacji i cen, przyjął odwrotną strategię – zachęca klientów poprzez stałe, niezależne od kalendarza atrakcyjne ceny.

Produkcja reklam telewizyjnych oraz video marketing od lat należą do obszaru działalności studia Simple Frame. Nasze produkcje są cenione przez klientów za wysoką jakoś techniczną oraz ciekawe rozwiązania fabularne. Pracujemy przy użyciu najnowszych programów, stale śledząc reklamowe oraz filmowe trendy.