Film biznesowy

Spot biznesowy jest niekonwencjonalną metodą marketingową i wizerunkową. Może z powodzeniem łączyć w sobie elementy video korporacyjnego, szkoleniowego, rekrutacyjnego, promocyjnego oraz filmu budującego pożądany wizerunek u kontrahentów, klientów i pracowników.

Film biznesowy jako reklama

Spot biznesowy jest atrakcyjnym, innowacyjnym sposobem na prezentację firm i korporacji. W porównaniu z tradycyjnymi metodami, audiowizualna forma przekazu jest chętniej wybierana przez odbiorców, postrzegana jako bardziej interesująca i zdecydowanie wiarygodniejsza. Film biznesowy może zostać kilkukrotnie wykorzystany i pełnić funkcję nowoczesnej prezentacji firmy. Spot skutecznie ukaże zarówno potencjał, możliwości rozwoju, branżowe osiągnięcia korporacji, jak i wewnętrzną organizację, struktury czy ogólny model pracy. Grupa docelowa takich video zależy od przeznaczenia filmu, mogą to być obecni i potencjalni pracownicy, nowi kontrahenci, inwestorzy, albo klienci.

Zalety filmu biznesowego

Inwestowanie w nieszablonowe rozwiązania korzystnie wpływa na wizerunek korporacji, która jest postrzegana jako nowoczesna, otwarta na trendy technologiczne i niestandardowe metody. Film biznesowy może zostać umieszczony na popularnych serwisach internetowych, dzięki czemu jego zasięg będzie nieograniczony. Dystrybucja spotów w internecie jest szybka, łatwa, tania, a dodatkowo efektywna.

Film biznesowy z Simple Frame

Warszawskie studio produkcyjne Simple Frame oferuje szereg usług w zakresie produkcji filmowej dla klientów indywidualnych i dużych korporacji. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, najnowszych technologii i oprogramowań, dzięki czemu tworzymy atrakcyjne i skuteczne filmy biznesowe. W zależności od preferencji naszych klientów, wzbogacamy realizacje profesjonalnymi animacjami 2D i 3D, urozmaicamy produkcje ścieżką dźwiękową i efektami specjalnymi.