Film poradnikowy

Video poradnikowe jest świetnym sposobem na urozmaicenie standardowych instrukcji obsługi czy tradycyjnych przepisów na tyłach opakowań. Film poradnikowy jest atrakcyjną formą pokazu zalecanego zastosowania oraz możliwości wykorzystywania i użytkowania danego produktu.

Zalety filmu poradnikowego

Video jest zdecydowanie lepiej przyswajalną formą przekazu niż tekst, nawet jeżeli zawiera ilustracje. Dzięki formie audiowizualnej można zrozumiale i klarownie omówić zagadnienie, podejmując nawet najbardziej skomplikowaną i specjalistyczną tematykę – co w przypadku tekstu pisanego na pewno byłoby trudniejsze, a czasami wręcz niemożliwe. Film poradnikowy jest praktyczną metodą na wzbogacenie oferty sprzedaży i doskonałym rozwiązaniem dla firm – niezależnie od profesji i rodzaju przedsiębiorstwa. Video równie skutecznie zaprezentuje zasady ocieplenia domu, pielęgnację roślin, działanie leku, jak i krok po kroku zobrazuje tradycyjne przepisy kulinarne. Dzięki popularnym serwisom internetowym, dystrybucja video będzie nie tylko szybka, ale również mało skomplikowana i niekosztowna, a zasięg odbioru niewyobrażalnie duży. Film poradnikowy poza funkcją instruktażową i informacyjną zdecydowanie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa i jego promocję.

Film poradnikowy z Simple Frame

Zajmujemy się filmem od kilkunastu lat. Świadczymy usługi w zakresie produkcji filmowej, zrealizujemy nawet najbardziej wymyślne projekty. Filmy poradnikowe, korporacyjne, promocyjne czy rekrutacyjne nie skrywają przed nami tajemnic. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i najnowszych technologii, dzięki czemu wzbogacimy produkcję efektami specjalnymi, profesjonalnymi grafikami, w tym animacjami 2D i 3D, wyjątkową ścieżką dźwiękową, a nawet ujęciami z lotu ptaka, które uzyskujemy filmując przy wykorzystaniu drona.