Film promujący miasto

Spot promujący jest doskonałym pomysłem na reklamę miasta. Film nie tylko buduje świadomość danego miejsca, ale również tworzy jego pożądany wizerunek.

Film promujący miasto – korzyści

Video marketing jest jednym z najskuteczniejszych sposobów komunikacji marketingowej. W porównaniu z tradycyjnymi formami reklamy, przekaz medialny jest zdecydowanie przyjemniejszy w odbiorze, ma większą silę perswazji, szybciej zapada w pamięć adresata i wzbudza emocje. Forma audiowizualna jest dużo atrakcyjniejsza i efektowniejsza, również ze względu na tanią, szybką i łatwą dystrybucję spotów na serwisach i kanałach internetowych, które gwarantują niemalże nieograniczony zasięg odbiorców. Dzięki profesjonalnej produkcji, spot nie tylko zachęci do aktywności i imprez związanych z miejscem, ale w pełni odda atmosferę i unikalny charakter promowanego miasta – jego wyjątkowego krajobrazu, zabytkowej architektury, otwartych na turystów i inwestorów mieszkańców. Film promujący miasto jest nowoczesną, multimedialną wizytówką, dzięki której w kilka minut można ująć wszystkie najważniejsze miejsca w promowanym mieście czy regionie i efektownie zachęcić odbiorców do ich odwiedzenia.

Film promujący miasto z Simple Frame

Spot promujący miasto może łączyć w sobie inne formy filmów reklamowych oraz wykorzystywać najnowsze technologie i oprogramowania, które jeszcze niedawno były niedostępne a ich efekty nieosiągalne. Filmowanie z powietrza przy użyciu drona pozwala na podkreślenie walorów krajobrazu i uchwycenie panoramy. Dzięki ujęciom z lotu ptaka, miasto zostanie ukazane z nieznanej, niezwykłej perspektywy. Na etapie postprodukcji film wzbogacamy wizualizacjami, animacjami 2D i 3D, dodajemy ścieżkę dźwiękową, głos lektora, napisy i inne efekty specjalne.