Film sprzedażowy

Video sprzedażowe jest sposobem na wzbogacenie oferty sprzedaży, atrakcyjną metodą komunikacji marketingowej między przedsiębiorcą a konsumentem. Spot sprzedażowy może łączyć w sobie techniki filmu szkoleniowego, wizerunkowego i promocyjnego – w zależności od indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Zalety video sprzedażowego

Już sama forma przekazu, jakim jest film, stanowi atrakcyjną metodę reklamy. W kilkunastosekundowym spocie można zawrzeć więcej wartości merytorycznych niż na kilku stronach tekstu pisanego. Dodatkowo treść odbierana audiowizualnie jest wiarygodniejsza i łatwiej zrozumiała dla odbiorcy. Filmy sprzedażowe mogą stanowić urozmaicenie oferty przedstawicieli handlowych i sprzedawców oraz znaleźć zastosowanie na popularnych serwisach internetowych, na których będą pełnić funkcję promocji. W związku z ogólnym dostępem do internetu i popularnością portali społecznościowych, z łatwością można dotrzeć do wybranej grupy docelowej, jednocześnie rozszerzając grono konsumentów i zyskać nowych, potencjalnych klientów. Dużą korzyścią wynikającą z inwestycji w film sprzedażowy jest wachlarz możliwości, związany z jego wykorzystaniem i dystrybucją.

Film sprzedażowy z Simple Frame

Studio Simple Frame w Warszawie oferuje szereg usług w zakresie preprodukcji, produkcji i postprodukcji. Zajmujemy się filmem, wykorzystując wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Dobrze znamy rynek, na którym działamy, na bieżąco śledzimy trendy i korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz najnowszych technologii. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół tworzą ludzie z pasją, którzy wspólnie zrealizują nawet najbardziej wymagający i śmiały pomysł. Na życzenie klienta, na etapie postprodukcji wzbogacamy film profesjonalnymi animacjami 2D i 3D oraz efektami specjalnymi.