Film z eventu

Nagrywanie ważnego wydarzenia biznesowego może być świetnym narzędziem komunikacji marketingowej. Film z targów, konferencji, imprez integracyjnych czy rocznic to nie tylko wartościowa pamiątka dla uczestników i organizatorów, ale także idealny materiał do wykorzystania w celach promocyjnych i wizerunkowych.

Zalety nagrywania eventu

Profesjonalny film z ważnych wydarzeń można wielokrotnie wykorzystać na różne sposoby. Sprawdzi się jako element spotu wizerunkowego, budując pożądane wrażenie przyjaznej atmosfery, biznesowej aktywności czy zintegrowanej kadry u przyszłych klientów, inwestorów i potencjalnych pracowników. Dzięki umieszczeniu filmu na serwisach internetowych, film dotrze do wręcz nieograniczonej liczby odbiorców. Dystrybucja video clipów w sieci jest tania, szybka, nie wymaga dużych nakładów finansowych, a przy okazji jest niezwykle skuteczna. Relacje video z wydarzeń cechują się naturalnością, przez co są wiarygodne i budzą zaufanie. Firma, korzystająca z innowacyjnych narzędzi marketingowych jest postrzegana jako przedsiębiorstwo otwarte na niekonwencjonalne rozwiązania, nowoczesne technologie i podążające za trendami. Ponadto przekaz audiowizualny jest zdecydowanie atrakcyjniejszy dla odbiorców, którzy dzięki video przyswoją dużo treści w krótkim czasie.

Film z eventu z Simple Frame

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie preprodukcji, produkcji i postprodukcji. Na życzenie klienta montujemy gotowy materiał, albo uczestniczymy w całym procesie produkcyjnym. Dzięki znajomości panujących na rynku trendów, wykorzystaniu nowości branżowych, nowoczesnych technologii i oprogramowań, zrealizujemy nawet najbardziej śmiałe pomysły oraz skorzystamy z niestandardowych rozwiązań. Zajmujemy się m.in. filmowaniem z powietrza przy użyciu drona, profesjonalnymi grafikami 2D i 3D oraz wszelkiego rodzaju efektami specjalnymi, które efektownie wzbogacają nasze projekty.