Filmowanie z powietrza

Jeszcze niedawno drony istniały w naszej świadomości wyłącznie jako masywne, wojskowe maszyny, służące do obserwacji i celów militarnych. Dzisiejsza technologia pozwala na wykorzystanie małych, bezzałogowych statków powietrznych do filmowania i fotografowania z lotu ptaka w bardzo dobrej rozdzielczości.

Filmowanie przy użyciu drona – zalety

Dzięki wykorzystaniu drona, można uzyskać nieznaną, atrakcyjną perspektywę, niepowtarzalne i oryginalne zdjęcia. Filmowanie z powietrza ma wachlarz zastosowań, jest to doskonały sposób na urozmaicenie wszelkiego rodzaju filmów reklamowych, korporacyjnych, wizerunkowych czy promujących określone miasto i region. Wykorzystując innowacyjne rozwiązania, podążając za trendami i nowoczesnymi technologiami, firma akcentuje swój prestiż i buduje określony wizerunek w oczach potencjalnych klientów, inwestorów i pracowników. Ujęcia z góry są skuteczną metodą na podkreślenie walorów krajobrazu, uwypuklenie piękna danego pejzażu oraz uzyskanie efektów niemożliwych do osiągnięcia przy stosowaniu tradycyjnych technik filmowania. Spoty reklamowe, które wykorzystują ujęcia filmowane przy użyciu statków powietrznych są zdecydowanie atrakcyjniejsze, efektywniejsze i bardziej przyciągają uwagę odbiorcy.

Filmowanie z powietrza według Simple Frame

Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, na bieżąco śledzimy nowości na rynku, w którym pracujemy od kilkunastu lat. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który jest niezbędny do uzyskania satysfakcjonującego efektu i dostarcza wysokojakościowych zdjęć. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie preprodukcji, produkcji i postprodukcji filmowej. Na życzenie klienta zmontujemy uzyskany materiał filmowy, skorygujemy obraz, dodamy ścieżkę dźwiękową, napisy, głos lektora oraz inne efekty specjalne i triki filmowe.