KlimaTherm – Film produktowy

Każdy nowy produkt czy usługa do pełni sukcesu potrzebuje dobrej promocji. Zanim zdecydujemy się na zakup lub skorzystanie z pewnej rzeczy chcemy znać jej zastosowanie, zalety. A nic nie opisze lepiej niż film produktowy.

Wciąż powstają nowe produkty. Producenci prześcigają się w pomysłach na usługi, nowoczesne rozwiązania. Żeby jednak z nich skorzystać trzeba jeszcze w odpowiedni sposób je wypromować i przedstawić klientom. Ulotka czy zwykłe zdjęcie już nie wystarczy żeby zaciekawić i zyskać zaufanie klienta. Rosnąca popularnością wśród producentów i sympatia wśród widzów cieszy się film produktowy. W ciągu kilku sekund możemy wizualnie przedstawić produkt. Pokazać jego zalety, zastosowanie, cechy, które wyróżniają go spośród innych. Taki film znacznie lepiej zobrazuje ofertę klientowi, a dzięki użyciu odpowiednich technik i zabiegów stylistycznych rozbudzi ciekawość klientów.

 

Taki właśnie film stworzyliśmy w naszym studio Simple Frame dla KlimaTherm. Firma jest dostawcą i producentem klimatyzacji. Wprowadzając na rynek kolejne produkty postanowili przybliżyć klientom ich działanie i wyjątkowość. Wspólnie stworzyliśmy film, który pokazuje wyróżniające spośród innych cechy produktu. Kilka konkretnych informacji i faktów zawartych w kilkudziesto sekundowym filmie.

Przede wszystkim postawiliśmy na jakość filmu. Obserwujemy rynek i wiemy, że już przez pryzmat jakości materiałów promocyjnych odbiorca ocenia produkt. Właśnie dlatego tak zależy nam na najwyższej jakości. Zaraz obok idzie ciekawa i przemyślana kreacja: interesujące ujęcia, dopasowana muzyka, efekty. Każdy z tych elementów wpływa na końcowy odbiór filmu. A to z kolei przekłada się na powodzenie produktu.