Kostrzewa

Prezentacja techniczna służy do obrazowego wyjaśnienia działania urządzeń. Jeśli budowa sprzętu lub mechanizmy jego działania są skomplikowane, warto wytłumaczyć je za pomocą animacji trójwymiarowej. Nawet krótka prezentacja wystarczy, by przekazać najważniejsze treści. Zalety prezentacji technicznej wykorzystała firma Kostrzewa do prezentacji swojego produktu.

Kostrzewa powstała w 1978 r. jako firma zajmująca się sprzedażą urządzeń, dzięki którym energię grzewczą otrzymuje się ze spalania biomasy. W 2001 r. zaprojektowała automatyczny kocioł do spalania pelet (granulatu z trocin) i jako jedyne polskie przedsiębiorstwo rozpoczęła jego sprzedaż. Kostrzewa od lat wyznaje te same zasady. Wśród nich najważniejsze są troska o klienta i o środowisko a także stałe inwestowanie w nowe technologie.

Animacja 3d zamówiona w studiu filmowym Simple Frame bardzo dokładnie pokazuje technologię spalania paliwa stałego w kotłach Kostrzewy. Obraz jest tak przejrzysty i sugestywny, że potrzebny jest tylko niewielki opis. Prezentacja w postaci animacji 3d ma tę zaletę, że w subtelny sposób, poprzez pokaz działania, spełnia jednocześnie trzy funkcje: wyjaśnia proces spalania paliwa, prezentuje produkt oraz promuje go.

Zalety animacji trójwymiarowej o profilu technicznym dostrzega coraz więcej naszych klientów. Ten sposób prezentacji produktu jest nowoczesny i atrakcyjny dla potencjalnych klientów, inwestorów i partnerów. Świadczy o innowacyjnym podejściu do kreowania wizerunku swojej firmy.