Krosno – Billboard sponsorski

Billboard sponsorski, inaczej wskazanie sponsorskie, to bardzo dobry materiał marketingowy. Przede wszystkim buduje wizerunek całej firmy, pokazuje ją jako sponsora. Oprócz tego promuje produkty lub usługi, co w chwili przed emisją programu czy filmu dociera do ogromnej liczby osób. Wszystkie takie działania rzucają bardzo mocne światło na markę i kształtują opinię wśród ludzi. Krótki, konkretny ale ciekawy billboard może znacząco poprawić sprzedaż produktów i popularność firmy. Tak jak billboard dla producenta szkła- Krosno.

To właśnie dla nich, w naszym studiu SIMPLE FRAME wykonaliśmy postprodukcję billboardu ze wskazaniem sponsorskim. Billboard sponsorski to bardzo trudne zadanie do wykonania. W przeciwieństwie do innych materiałów multimedialnych produkcją billboardu rządzą bardzo sztywne i konkretne zasady. Długość trwania, treść w nim zawarta, czas emisji. Wszystko to jest bardzo ważne i musimy stanowczo tego przestrzegać. W studiu SIMPLE FRAME stworzyliśmy setki billboardów. Lata doświadczenia i artystyczne umysły, które u nas pracują sprawiły, że każdy nasz projekt jest skuteczny, kreatywny i najwyższej jakości!

Jakości sprzętu czy programów zawsze znajdzie swoje odzwierciedlenie w gotowym materiale. Właśnie dlatego tak dużą wagę przykładamy do wyposażenia naszego studia na każdym etapie prac nad filmami czy animacjami.  Zarówno podczas przygotowań do produkcji, podczas samej produkcji czy w pracach postprodukcjnych jakość sprzętu jest kluczowa. My sprawdzamy każdą nowość na rynku, rozwijamy się i idziemy do przodu.