Marketing video

Marketing video jest elementem reklamy internetowej o bardzo dużym potencjale. Audiowizualna forma przekazu daje szerokie pole do działania i szereg możliwości zastosowania. Video marketingiem można nazwać zarówno długi film, zawierający wiele szczegółowej, fachowej treści i skomplikowanej terminologii, jak i kilkunastosekundowy spot reklamowy.

Marketing video – zalety

Profity wynikające z korzystania z reklamy internetowej są ogromne. Przede wszystkim, dystrybucja filmów jest relatywnie łatwa, tania i szybka. Dzięki powszechności dostępu do internetu, nasz spot bez problemu trafi do grupy docelowej, niezależnie od godziny czy dnia, a dodatkowo ukształtuje nowe grupy konsumenckie. Użytkowników internetu stale przybywa na całym świecie, dzięki czemu zasięg reklamy jest wręcz nieograniczony. W porównaniu z tradycyjnymi technikami reklamowymi, forma audiowizualna jest zdecydowanie atrakcyjniejsza dla odbiorcy, łatwiej skupia uwagę widza i budzi jego zainteresowanie. Video ma zdecydowaną przewagę nad tekstem, również ze względu na oszczędność czasu konsumenta, który w ciągu kilkudziesięciu sekund spotu uzyska treści odpowiadające kilku stronom pisanym. Ponadto firma, która korzysta z najnowszych technologii i jest otwarta na niekonwencjonalne środki reklamy, zyskuje wizerunek nowoczesnej marki.

Reklama internetowa z Simple Frame

Filmy reklamowe, wizerunkowe i spoty promocyjne wymagają podobnych działań do produkcji pełnometrażowych i innych form filmowych. Tworzymy profesjonalne animacje 2D i coraz bardziej popularne grafiki 3D, którymi możemy urozmaicić każdy rodzaj spotu na etapie postprodukcji. Dodatkowo, na życzenie klienta, wzbogacimy materiał filmowy odpowiednią ścieżką dźwiękową, napisami i efektami specjalnymi.