MPack – Prezentacja produktowa

MPack to jedna z tych firm, która oferuje usługi wychodzące naprzeciw współczesnym problemom. Dzięki nowym technologiom pomagają środowisku, walczą o ekologię i w rewolucyjny sposób kształtują przyszłość. Przede wszystkim pokazują, że w prosty sposób można wiele zaoszczędzić, zyskać, a przy tym wszystkim być eko. MPack produkuje opakowania, przede wszystkim kosmetyczne ale nie tylko, na kilka różnych eko-sposobów. Prezentacja produktowa, którą przygotowaliśmy dla nich w naszym studiu Simple Frame przedstawia te właśnie sposoby oraz przybliża wizerunek całej firmy.

Pierwszym sposobem jest produkcja tub z trzciny cukrowej. Drugim z recyklingu, z regranulatu pozyskanego z plastiku. Trzecie tuby to opakowania polietylenowe. Wszystkie produkty powstałe w MPack sa przede wszystkim przyjazne dla środowiska, ekologiczne, mają wiele atestów i certyfikatów. Klient może indywidualnie modyfikować opakowania i tuby, które tworzy MPack. I to właśnie między innymi łączy ich firmę z naszym studiem Simple Frame.

Podobnie jak MPack działamy kompleksowo ale tez bardzo indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby każdego Klienta i bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu projektujemy, a następnie produkujemy najlepsza wersję animacji czy prezentacji. Prezentacja produktowa jest o tyle wymagająca, że trzeba nie tylko rzetelnie przedstawić produkt ale również ciekawie i kreatywnie pokazać jego zalety. Należy przedstawić największe zalety, zastosowanie, funkcje i wyjątkowość właśnie tych produktów. Każdy materiał marketingowy, również prezentacje produktowe, rzutują na wizerunek firmy. Dlatego każdy projekt musi być najwyższej jakości!