Nagrywanie konferencji

Profesjonalne nagrywanie konferencji jest świetnym sposobem na uwiecznienie ważnych wydarzeń biznesowych, które później można wykorzystać w różnego rodzaju działaniach marketingowych. Video z sympozjów, kongresów czy eventów ma nieograniczone możliwości zastosowania. Jest to atrakcyjny sposób na zaprezentowanie zarówno wartości merytorycznej wydarzenia, jak i strony organizacyjnej. Film konferencyjny może promować równie skutecznie samo wydarzenie, sponsorów i wykonawców.

Film z konferencji – korzyści

Film z konferencji powinien w pełni oddać atmosferę nagrywanego wydarzenia, podkreślić znaczenie i rangę eventu. Materiał pozyskany z filmowania konferencji może zostać wykorzystany jako element szkolenia czy instrument marketingowy i służyć reklamie danej firmy. Dzięki naturalnym okolicznościom powstania spotu konferencyjnego, film zyskuje na wiarygodności. Video relacja jest atrakcyjnym sposobem na udokumentowanie i archiwizację wydarzenia, podkreślenie prestiżu konferencji, poprawy lub utrzymania wizerunku przedsiębiorstwa. Wykorzystanie nagrania ważnego wydarzenia biznesowego w działaniach marketingowych pozwala na budowanie świadomości firmy.

Filmy z konferencji według Simple Frame

Uwzględniamy różny charakter eventów i dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Możemy wykorzystać kilka kamer, zapisać materiał we wskazanym formacie i umieścić pliki na wybranym nośniku. Wykorzystujemy najnowsze technologie i nowoczesne oprogramowania, dzięki czemu stworzymy film atrakcyjny nawet dla mniej zainteresowanych tematyką odbiorców. Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta, zajmiemy się postprodukcją, która umożliwia dodanie efektów specjalnych, korektę obrazu i dźwięku, wstawienie głosu lektora i napisów.