Nagrywanie konferencji

Zachowaj ważne informacje na dłużej, zarejestruj przydatne materiały, skorzystaj z możliwości, jakie dają nowe media i technologia. Już dziś odkryj potencjał, który posiada Videofilmowanie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy filmowanie konferencji, szkoleń, eventów, spotkań firmowych i branżowych, imprez, sympozjów. Korzystamy tylko z najlepszego sprzętu. Doświadczenie zdobyte przez lata podczas produkcji filmowej sprawia, że oferowany przez nas produkt jest najwyższej jakości.

Wideofilmowanie jest przyszłością rejestrowania ważnych wydarzeń. Połączenie dźwięku i obrazu, w najwyższej jakości, sprawia, że stworzone materiały znakomicie spełniają swoją funkcję. Wszystkie materiały z konferencji i spotkań firmowych są przez nas traktowane, jako niejawne. Spełniamy życzenia klienta, korzystamy nawet z kilku kamer, dostosowując się do potrzeb zleceniodawcy. Materiał konwertujemy do wybranego przez klienta formatu. Pliki mogą być umieszczone na dowolnym nośniku bądź w internecie.

Film z konferencji wykonujemy w jakości HD, normalizując również ścieżkę dźwiękową. Sprawia to wrażenie, że materiał zachowuje wysoką jakość, jest czytelny i umożliwia tłumaczenia symultaniczne. Proponujemy video nagrywanie konferencji w całości bądź tylko jej części. Istnieje również możliwość dokonania skrótu zarejestrowanego materiału – mamy szeroki wachlarz możliwości i umiejętności, dzięki czemu potrafimy sprostać Państwa indywidualnym potrzebom.

Na życzenie wykonujemy także zdjęcia z konferencji. Poza tym dodatkowo oferujemy postprodukcję stworzonych materiałów – zgodnie z zaleceniami klienta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do kontaktu.