Produkcja filmowa

Wraz z rozwojem technologii, w dobie wszechogarniającej globalizacji, film towarzyszy nam niemalże na każdym kroku i na każdym etapie życia. Przekaz audiowizualny zdominował nie tylko obszar działań czysto promocyjnych, ale coraz częściej video wykorzystuje się w celach edukacyjnych, instruktażowych, na popularności zyskują różnego rodzaju animacje biznesowe, wizytówki multimedialne, wideoblogi, a nawet filmowe pocztówki z wakacji. Na silny, obecnie panujący trend na video składa się wiele czynników. Przede wszystkim, obraz jest zdecydowanie łatwiej przyswajalny przez odbiorcę niż tekst pisany – grafika czy film dużo skuteczniej przyciąga i utrzymuje jego uwagę. Łatwiejszy już jest sam przekaz, nadawca może zobrazować skomplikowane procesy i trudne zagadnienia, tym samym czyniąc je dużo bardziej zrozumiałymi. Człowiek z natury ma łatwość interpretowania obrazu, który wymaga mniej wysiłku, a pobudza adresata do większej interakcji – przez co stał się narzędziem komunikacji międzyludzkiej.

Film reklamowy

Popularnym i jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych jest film reklamowy. Dzięki powszechności środków masowego przekazu, dystrybucja spotów nie jest czasochłonna, nie nadwyręża budżetu firmy tak jak w przypadku reklamy emitowanej w telewizji, a przy tym dociera do nieograniczonej liczby aktualnych i potencjalnych konsumentów. Internet zrzesza miliony użytkowników z całego świata, jego popularność wciąż rośnie, co jest gwarancją na nielimitowany zasięg odbioru.

Produkcja filmowa Simple Frame

Warszawski dom produkcyjny Simple Frame od kilkunastu lat tworzy skuteczne filmy reklamowe, spoty promocyjne, wizerunkowe i korporacyjne. Posiadamy nowoczesne studio wyposażone w najnowszy sprzęt, korzystamy z nowych oprogramowań i technologii. Tworzymy zaawansowane animacje komputerowe 2D i 3D, nagrywamy z powietrza przy użyciu drona – oferujemy szereg usług w zakresie produkcji i postprodukcji filmowej.