Relacja video

Video film z ważnego wydarzenia może być świetnym narzędziem komunikacji marketingowej. Profesjonalne nagranie z eventu będzie nie tylko wspaniałą pamiątką dla uczestników i organizatorów, ale również doskonałym sposobem na promocję czy budowanie pożądanego wizerunku.

Zalety video relacji

Nagrania z konferencji, targów, wydarzeń branżowych można spożytkować na wiele sposobów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, firma zyska miano nowoczesnej i otwartej na trendy. Video relację można wykorzystać do działań promocyjnych, wizerunkowych i szkoleniowych. Profesjonalnie przygotowany film odda atmosferę i prestiż wydarzenia, podkreśli wysiłek włożony w organizację.

Video Relacja jako promocja

Video marketing jest innowacyjnym, skutecznym narzędziem promocyjnym, efektownym sposobem na podtrzymanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych grup docelowych. Dystrybucja spotów video jest niezwykle łatwa i tania, a zasięg odbioru przy wykorzystaniu nośników takich jak popularne serwisy internetowe i media społecznościowe – nieograniczony. Audiowizualna forma przekazu jest atrakcyjna zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy. Marketing video nawiązuje interakcję z odbiorcą, angażuje go w przedstawianie treści w znacznie większym stopni niż tradycyjne formy reklamowe.

Relacja video z Simple Frame

Warszawskie studio Simple Frame oferuje szereg usług w zakresie produkcji filmowej. Pracujemy w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie w branży, wykorzystujemy najnowsze technologie i nowoczesne oprogramowania. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani ludzie z pasją, którzy zrealizują każdy, nawet najbardziej wymagający pomysł. Wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby naszych klientów, z którymi ściśle współpracujemy na każdym etapie produkcji.