Reklama w sieci, czyli film promocyjny

Firmy prześcigają się w doskonaleniu produktów czy wymyślaniu nowych usług i udogodnień. Rynek się zmienia nieustannie. To rzeka, która płynie ciągle i to coraz szybciej! A to stwarza nowe potrzeby i problemy. Trzeba w związku z tym podążać za dzisiejszym tempem. Jedną z firm, która wyszła naprzeciw oczekiwaniom i problemom swoich klientów jest Mobilemed. Czas stał się największy deficytem obecnych czasów.

Ciągle go brakuje. A ten, który jest rozdzielamy pomiędzy pracę i rodzinę. Dbanie o formę i zdrowie zeszły na drugi plan. Mało kto ma dzisiaj czas na wizyty u specjalistów, rehabilitantów czy masażystów. Zespół Mobilemed dostrzegł ten problem. Reakcja była szybka i prosta- skoro pacjent nie ma czasu przyjechać do nas, my przyjedziemy do pacjenta. Pomysłowe, świetne rozwiązanie. I tak też trzeba było je przedstawić klientom. Profesjonaliści z Mobilemed wybrali do tego film promocyjny. A nikt tak dobrze nie wykona tego zadania jak drugi profesjonalista! Dlatego właśnie w Simple Frame z przyjemnością podjęliśmy się tego projektu. Dysponujemy najlepszej jakości sprzętem, zarówno do nagrania odpowiedniego materiału jak również montażu.

Podobnie jak Mobilemed obserwujemy rynek. Wiemy co dzisiaj zachwyca i przyciąga, a co nudzi. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i technik. Słuchamy przy tym oczywiście naszych klientów. Jako specjaliści proponujemy najlepsze rozwiązania i razem ustalamy koncepcję filmu. Od pomysłu na scenariusz po ostatnią sekundę montowania filmu- wykonujemy projekt na każdym etapie i zawsze ściśle współpracujemy z klientem.

Film promocyjny stał się najlepszą alternatywną formą reklamy dla firm wypuszczających nowy produkt czy usługę. Nie ustępuje jakością tradycyjnemu spotowi reklamowemu. Można go eksploatować na różne sposoby i prezentować różnym odbiorcom. Trzeba jedynie zadbać o wykonanie na najwyższym poziomie, a my w Simple Frame dajemy na to gwarancje.