Sonda uliczna

Skuteczna strategia marketingowa powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb firmy i uwzględniać unikalny charakter potencjalnej grupy konsumenckiej. W dobie globalizacji i bardzo dużej popularności środków masowego przekazu, mediów społecznościowych coraz trudniej przykuć uwagę i utrzymać zainteresowanie grupy docelowej. Miliony użytkowników na całym świecie codziennie oglądają video umieszczane na znanych kanałach takich jak Youtube czy Vimeo oraz zasiadają przed telewizorami w swoich domach. Spoty promocyjne i filmy reklamowe umieszczane w internecie stają się coraz chętniej wybieranym instrumentem marketingowym. Aby skutecznie wybić się wśród konkurencji, należy wyróżnić się wyjątkowym pomysłem oraz profesjonalnym wykonaniem. Jednym z innowacyjnych środków promocji jest sonda uliczna.

Sonda uliczna – zastosowanie

Sonda uliczna może zostać przeprowadzona w różnych celach – aby zbadać preferencje konsumentów, pozyskać materiał badawczy lub z zamiarem typowo promocyjnym, czyli reklamy określonego produktu, usługi czy marki. Sonda uliczna zlecona profesjonalistom, gwarantuje przemyślaną taktykę i wysoką jakość wykonania. Uzyskany materiał można wykorzystać na dowolny sposób, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Simple Frame – sonda uliczna

Warszawski dom produkcyjny Simple Frame oferuje kompleksowe usługi w obrębie produkcji i postprodukcji filmowej. Przygotujemy sondę uliczną na każdy temat, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych korporacji. Od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją filmów wizerunkowych, szkoleniowych, spotów promocyjnych i innych form filmowych. Na każdym z trzech etapów powstawania realizacji ściśle współpracujemy z naszym zleceniodawcą, aby zapewnić jak najlepszy efekt naszej pracy, zgodny z założeniami i wizją klienta. Potwierdzeniem jakości naszych usług jest kilkunastoletnie doświadczenie w branży, bogate portfolio i setki zadowolonych klientów.