Studio dźwiękowe

Muzyka jest integralną częścią filmu, mającą duży wpływ na jego odbiór i wrażenie. Profesjonalne, wysokojakościowe udźwiękowienie jest w stanie przyćmić ewentualne błędy czy uchybienia powstałe na planie zdjęciowym i na odwrót – nieudolna ścieżka dźwiękowa może popsuć nawet najlepszą produkcję.

Studio dźwiękowe – czym się zajmuje?

Doba filmów niemych odeszła w zapomnienie i współcześnie do stworzenia atrakcyjnego filmu czy spotu niezbędna jest wyjątkowa ścieżka dźwiękowa. Etap udźwiękowienia jest konieczną fazą każdej postprodukcji filmowej, niezależnie od długości, formy i gatunku realizacji. Studio dźwiękowe zajmuje się przede wszystkim udźwiękowieniem filmów i reklam, nagrywaniem muzyki, dodawaniem do produkcji ścieżek dźwiękowych i nagraniami lektorów. Atrakcyjna, przyjemna w odbiorze ścieżka dźwiękowa zwiększa skuteczność spotów promocyjnych, wizerunkowych i filmów korporacyjnych. Dźwięk buduje i kontroluje u widzów emocje, prowadzi ich uczucia, dlatego niezwykle ważne jest, aby muzyka była umiejętnie dopasowana i wysokojakościowa.

Studio dźwiękowe Simple Frame

Warszawski dom produkcyjny Simple Frame działa na rynku od kilkunastu lat, co pozwoliło na zdobycie wiedzy i doświadczenia kluczowego dla tworzenia efektownych produkcji i zdobywania setek zadowolonych klientów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, pracujemy w oparciu o najnowsze oprogramowania i technologie. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani pasjonaci, dla których każdy, nawet najbardziej śmiały i niekonwencjonalny pomysł jest możliwy do zrealizowania. Z powodzeniem tworzymy efektowne filmy reklamowe, spoty promocyjne, wizerunkowe, korporacyjne i szkoleniowe. W okresie postprodukcji, na życzenie klienta, wzbogacamy realizacje efektami specjalnymi, profesjonalnymi wizualizacjami, zaawansowanymi animacjami 2D i 3D, nagraniami lektorskimi i napisami.