Studio postprodukcyjne

Jednym ze sposobów żeby pokazać się szerszemu gronu odbiorców jest wskazanie sponsorskie. Dzięki temu, że programy i filmy ściągają przed ekrany miliony ludzi billboard sponsorski to niebywała okazja do pokazania się. Billboardy to projekty, które nie tylko pokazują sponsora. Przede wszystkim budują wizerunek firmy oraz wizerunek konkretnego produktu czy usługi. Krosno to polska firma, która podejmuje wiele kroków do budowania swojego wizerunku. Wiele narzędzi i wykorzystanych okazji do promocji zrobiło z niej prawdziwe imperium. Obecnie Krosno to wiodący producent wyrobów szklanych.

W naszym studiu SIMPLE FRAME zajmujemy się kompleksową produkcją filmów i animacji. Do każdego Klienta podchodzimy bardzo indywidualnie. W zależności od potrzeb, branży czy specyfiki firmy dopasowujemy styl i charakter projektu. Billboard sponsorski rządzi się swoimi prawami. Produkcja jest ściśle określona w zasadach i rozporządzeniach. Właśnie dlatego tak trudno stworzyć kreatywny i puszczony wodzy fantazji billboard. Mimo wszystko nam za każdym razem to się udaje! Trzymamy się wytycznych, jednak staramy się również stworzyć niebanalny i innowacyjny obraz. Dzięki temu wyróżnisz się na tle innych, a widzowie zauważą i zapamiętają właśnie Twój billboard!

Lata pracy w branży wiele nas nauczyły. Dziś wiemy na co zwracać uwagę, co z czym łączyć, a czego nie. Produkujemy billboardy od początku do końca lub na konkretnym etapie pracy. W przypadku Krosno zajęliśmy się postprodukcją spotu, bardzo ważnym etapem produkcji. To właśnie podczas postprodukcji nadajemy ostateczny kształt, styl i charakter projektom.