Studio postprodukcyjne

Postprodukcja jest kluczowym etapem produkcji filmowej. Odpowiada za finalny efekt realizacji, znacząco wpływa na jej charakter i atmosferę. W trakcie montażu nie tylko wzbogacamy film efektami specjalnymi, dodajemy napisy i głos lektora, ale dodatkowo jest to moment na skorygowanie wszelkiego rodzaju niedoskonałości obrazu czy dźwięku i naprawienie innych błędów, powstałych w okresie produkcji.

Montaż filmowy

Montaż polega na łączeniu ze sobą kadrów, tworzących pożądaną ciągłość. Montażysta poprzez umiejętne stosowanie poszczególnych technik, w znacznym stopniu wpływa na efekt końcowy filmu. Odpowiednie manewrowanie montażem wyznacza dynamikę, buduje i kontroluje emocje odbiorców,   narzuca tempo akcji. Na tym etapie produkcji filmowej kształtuje się cała narracja i rytmika.

Animacje 2D i 3D

Nowoczesne technologie pozwalają na zabiegi i udoskonalenia, które jeszcze niedawno były trudne do osiągnięcia lub wręcz niemożliwe. Dzięki rozwojowi grafiki i informatyki, świat animacji komputerowych nie zna żadnych ograniczeń. Coraz większą popularnością cieszą się animacje 2D i 3D, które efektownie wzbogacają wszelkiego rodzaju produkcje filmowe.

Studio postprodukcyjne Simple Frame

Warszawskie studio Simple Frame oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji i postprodukcji filmowej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz korzystamy z najnowszych technologii i oprogramowań. Na rynku działamy od kilkunastu lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i wiedzę niezbędną do działania w branży. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani pasjonaci, którzy z powodzeniem zrealizują każdy pomysł, nawet najbardziej śmiały i wyszukany. Zajmujemy się spotem wizerunkowym, korporacyjnym, reklamowym i innymi formami filmowymi.