Tworzenie prezentacji

Fenomenem prezentacji jest jej uniwersalność i możliwości. Dzięki niej możemy wypromować produkt, pokazać nowe rozwiązania technologiczne, ciekawie przeprowadzić szkolenie, przekazać instrukcje czy statystyki i dane potrzebne podczas spotkań biznesowych. Wszystko to przy współczesnej technologii można wykonać w najwyższej jakości, ciekawie, kreatywnie i profesjonalnie. Tworzenie prezentacji jest trudne, wymaga doświadczenia i wyczucia artystycznego. Przede wszystkim trzeba bardzo dobrze znać ich rodzaje i umieć dostosować do celu prezentacji.

W studio Simple Frame tworzymy filmy, animacje i prezentacje od kilkunastu lat. Dzięki temu, że tyle czasu jesteśmy aktywni na rynku doskonale wiemy jak powinna wyglądać określona prezentacja. W końcu każda prezentacja jest przeznaczona do czegoś innego, każda musi być skuteczna na swój sposób. Nas doświadczenie nauczyło na co zwracać uwagę i jakich zabiegów używać. Przede wszystkim trzeba określić cel prezentacji. Może być to prezentacja produktowa, na której skupimy się na pokazaniu działania i zalet produktu czy usługi. Natomiast prezentacja szkoleniowa musi konkretnie i zrozumiale przekazywać konkretne informacje. Prezentacja firmowa powinna przedstawiać profil i charakter firmy, stanowić swojego rodzaju wizytówkę. Każdy taki projekt musi być rozpatrywany indywidualnie i dopasowany do potrzeb prezentacji.

Nasze studio zawsze stawia na indywidualne podejście do klienta. Przede wszystkim skupiamy się na scenariuszu. Musi być przemyślany, każda sekunda musi być maksymalnie wykorzystana. Następnie dobieramy techniki, którymi będziemy pracować. Wybieramy efekty, które podkreślą najważniejsze rzeczy, a jednocześnie zaciekawią odbiorców. Tworzenie prezentacji to nie tylko przekazywanie informacji ale również kreatywne podejście do projektu. Trzeba zaciekawić widza, zachwycić i przekonać.

Nowoczesne prezentacje mogą być świetnym materiałem marketingowym czy szkoleniowym.
Zapraszamy!